Aita elustada elu

Pelgulinna Sünnitusmaja sai ligi 70 000-eurose rekordannetuse vastsündinute elustamislaua soetamiseks

Heategevuskampaaniaga “Aita elustada elu” koguti Colonna eestvedamisel 2017. aasta lõpus kokku rekordilised 68 465 eurot, mida on ligi 2 korda enam kui algselt plaanitud. 50 000 eurot annetasid sünnitusmajale Colonna heategevuslikul galaõhtul osalenud eraisikud ning ettevõtted ja ülejäänud summa kogunes laiema meediakampaania käigus. Suurim panustaja oli Colonna asutaja ja tegevjuht Roberto de Silvestri, kes annetas eraisikuna sünnitusmajale 4000 eurot.

Toetuse eest soetas Pelgulinna Sünnitusmaja kaasaegse vastsündinute elustamislaua, millel on olemas kõik vajalikud seadmed vastsündinu seisundi jälgimiseks, et saada kiiret ja usaldusväärset infot tema tervisliku seisundi kohta ning vajadusel beebit kiiresti abistada. Üle jääva summa kasutas sünnitusmaja samuti vajalike meditsiiniseadmete soetamiseks.

“Oleme uhked, et Colonna eestvedamisel toimuva heategevuskampaania haare, osalejate arv ning kogutud annetused on iga aastaga kasvanud. Tänavune kampaania oli läbi aegade kõige edukam: suutsime algset eesmärki ligi 2 korda ületada. Tänan kõiki annetajaid nii Eestist kui mitmetest Euroopa riikidest, kes pidasid vajalikuks anda oma panus,” lausus Colonna tegevjuht Roberto de Silvestri.