Kuvöös ennetähtaegsetele lastele

Pelgulinna sünnitusmaja intensiivravi osakond sai annetuste toel uue kaasaegse kuvöösi

Colonna Kinnisvara algatas detsembris 2013 aastalõpukampaania, mille raames koguti raha, et osta Pelgulinna sünnitusmaja intensiivraviosakonda üle 12 000 euro maksev uus kuvöös.

„Lapse sünd on imeline hetk ja kui enamuse jaoks kulgeb sünnitus loomulikult, on ka neid peresid, kelle beebi elu ja tervise päästmiseks tuleb osutada kiiret abi. Lisaks targale ning kogenud personalile on oluline, et meie tegevust toetaks kaasaegne aparatuur,“ rääkis Pelgulinna sünnitusmaja lastearst dr. Ervin Saik. „Enneaegsed lapsed pole võimelised hoidma oma kehatemperatuuri ja seetõttu tuleb neile kuvöösi abil luua parimad kasvutingimused,“ selgitas dr. Saik.

Colonna Kinnisvara juhatuse liikme Roberto de Silvestri sõnul kujunes 2013. aasta ettevõttele väga kordaläinuks. „Eduka tegevusaasta lõpetuseks tahtsime omalt poolt midagi vastu anda ning toetasime koos oma partneritega Pelgulinna sünnitusmaja,“ ütles de Silvestri.

Uue kuvöösi ostmiseks koguti raha telefoniannetuste ja heategevusliku loteriiga ning puudujääva summa annetas sünnitusjama toetusfondile Colonna Kinnisvara.