Toetame lapsi ja noori.
Investeerime tulevikku.

Colonna põhitegevus on seotud pikaajaliste investeeringutega. Niisamuti soovime vaadata tulevikku oma heategevuslike algatustega. Panustades eeskätt laste tervishoidu, haridusse ja sporditegevustesse, muudame paremaks nii nende elu kui ka Eesti tuleviku tervikuna. Aita meil aidata!

Colonna Heategevusfond

2018. aastal loodud Colonna Heategevusfondi asutaja on kinnisvarainvesteerimisfirma Colonna, kes alates 2013. aastast on heategevuskampaaniate käigus kogunud vastsündinute ja ennetähtaegsete laste aitamiseks üle 310 000 euro. Erinevate projektide käigus oleme toetanud Eesti sünnitusmajasid. Meie abiga on soetatud viljatusravi tulemuslikkuse tõstmiseks vajalik time-lapse embrüoskoop, vastsündinute elustamislaud, kuvöös, vastsündinu ajumonitor, aju hapnikusisalduse mõõteseadmed, enneaegselt sündinud laste stabiliseerimislaud, kardiotokograafia aparaadid ning renoveeritud Pelgulinna sünnitusmaja kaks peretuba. Colonna toetuste abil on nii Pelgulinna kui Ida-Tallinna Keskhaigla sünnitusmajade arstid suutnud aastate jooksul ellu aidata ja abi anda sadadele lastele.

Nii Colonna kui Colonna Heategevusfondi asutaja Roberto de Silvestri sõnul on heategevusfondi eesmärk viia toetused senisest veelgi rohkemate abivajajateni. Soov on lisaks vastsündinute ja enneaegsete laste abistamisele kutsuda ellu erinevaid laste tervishoidu, taastusravi, haridust ja sporditegevusi toetavaid heategevuslikke projekte.

“Colonna toetuste abil on arstid aastate jooksul suutnud aidata sadu lapsi. Colonna jaoks on see siiski alles algus – heategevus on meile missioon, mis ilmtingimata jätkub.”

Roberto de SilvestriColonna asutaja ja tegevjuht

Colonna grupp

2006. aastal tegevust alustanud investeerimisfirma Colonna on üks suuremaid ärikinnisvarasse investeerijaid Eestis ja Baltimaades. Colonna vahendab peamiselt rahvusvaheliste professionaalsete investorite kapitalipaigutusi Baltimaade kinnisvaraprojektidesse ning korraldab ostetud objektide majandustegevust. Colonna vahendusel on investeeritud Balti kinnisvaraturule ligi 300 miljonit eurot. Ettevõtte portfelli kuulub 90 ärihoonet, milles on kokku ligi 250 000 ruutmeetrit üüritavat pinda ja 700 üürnikku. Colonna lööb aktiivselt kaasa heategevusprojektides ja toetab kultuuri ning sporti.

Colonna gruppi kuuluvad ettevõted:

  • Colonna Capital OÜ
  • Colonna Kinnisvara OÜ
  • Colonna Varahaldus OÜ

Varasemad projektid

Colonna Heategevusfond annetas Punasele Ristile Ukraina heaks

Aita lapsed ellu

Aita päästa elu

Aita elustada elu

Aita mõõta elu

Ajumonitorid vastsündinutele

Sünnitusmaja peretubade renoveerimine

Kuvöös enneaegsetele lastele

“Oleme uhked, et Colonna eestvedamisel toimuvate heategevuskampaaniate haare, osalejate arv ning kogutud annetused on iga aastaga kasvanud.”

Roberto de SilvestriColonna asutaja ja tegevjuht